مدافع استقلال در آستانه اخراج؛ جرم این بازیکن از غلامی سنگین تر است

به گزارش رپید دانلود، عارف غلامی به سبب فعالیت در فضای مجازی و بی توجهی به تذکرات باشگاه استقلال از همراهی تیم تیم محروم شده بود و به محض اینکه از سوی باشگاه بخشیده شد ساپینتو از حضور او در تمرینات تیم استقبال کرد اما سیاوش یزدانی با انتشار توئیت سرمربی را زیر سوال برد. به واقع برای بخشش سیاوش یزدانی باید سرمربی تیم اظهار نظر کند و باشگاه نمی تواند در این مسئله دخالت کند.

مدافع استقلال در آستانه اخراج؛ جرم این بازیکن از غلامی سنگین تر است

جالب اینکه سیاوش یزدانی بعد از توئیت مدعی شد که صفحه منتسب به او نیست اما حاضر نشد به این موضوع در صفحه شخصی اش اشاره کند و در ادامه صفحه توئیت را در اینستاگرام منتشر کرد.

ریکاردو ساپینتو از این رفتار سیاوش یزدانی به شدت عصبانی شد و به این بازیکن اجاره تمرین نداد و بعید به نظر می رسد به این زودی مدافع خاطی اش را ببخشد. از سویی هم تیمی های سیاوش هم از این رفتار او ناراحت شدند چون او همبازیان خود را هم زیر سوال برد. بازیکنان تیم استقلال خیلی مایل نبودند در این شرایط در تولد ریکاردو ساپینتو شرکت نمایند اما زمانی که این مراسم برگزار گردید، چاره ای نداشتند در مراسم شرکت نموده و در مواجهه با ساپینتو لبخند بزنند. عکس های مراسم تولد ساپینتو در هیچ یک از صفحات استقلالی ها منتشر نشد و تنها سرمربی تیم آنرا در صفحه خود بازتاب داد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 22 مهر 1401 بروزرسانی: 22 مهر 1401 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1482

به "مدافع استقلال در آستانه اخراج؛ جرم این بازیکن از غلامی سنگین تر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدافع استقلال در آستانه اخراج؛ جرم این بازیکن از غلامی سنگین تر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید