فریب دختر جوان با ترفند خواستگاری و ازدواج

به گزارش رپید دانلود، چندی پیش دختر جوانی به همراه خانواده اش برای طرح شکایت از فردی به پلیس فتای کرمان مراجعه ودر اظهاراتی بیان کردند، فردی ناشناس دختر جوان شان را تهدید نموده که اگر مبلغی پول به حسابش واریز نکند عکس هایش را در فضای مجازی منتشر خواهد نمود.

فریب دختر جوان با ترفند خواستگاری و ازدواج

به گزارش، در ادامه طی تحقیقات به عمل آمده از دخترجوان، وی گفت: مدتی قبل با فردی ناشناس به وسیله شبکه اجتماعی تلگرام آشنا شدم و او به من قول ازدواج داد. وی اضافه کرد: تحت تاثیر حرف های این فرد قرار گرفتم و زود فریب خوردم و آن چه که نباید اتفاق بیفتد، برایم رخ داد. در ادامه نیز خانواده من را مجبور کرد به خاطر آبروی مان، مبلغ درخواستی را واریز کنیم، اما آن فرد شیاد مدام پیغام می دهد و مبالغ بیشتری را مطالبه می نماید.

رئیس پلیس فتای استان کرمان با بیان این که فضای مجازی هیچ گاه بستر امنی برای دوستی، آشنایی، مراودات و طرح موضوعات خانوادگی نیست، از شناسایی این فرد که به وسیله شبکه اجتماعی تلگرام دختران جوانی را به بهانه ازدواج اغفال نموده بود، اطلاع داد.

سرهنگ یادگار نژاد گفت:این دختر جوان باید ابتدا برای شناسایی فرد مقابل اقدام می کرد و موضوع را نیز در همان روز های نخست با خانواده اش در میان می گذاشت و به همین سادگی فریب صحبت های طرف مقابل را نمی خورد.

منبع: خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 216

به "فریب دختر جوان با ترفند خواستگاری و ازدواج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریب دختر جوان با ترفند خواستگاری و ازدواج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید