تور ارزان ترکیه: صادرات 1100 تن زغال حرارتی از ایستگاه راه آهن زرند به کشور ترکیه

به گزارش رپید دانلود، خبرنگاران/کرمان مدیرکل راه آهن کرمان از اعزام دو محموله زغال حرارتی از ایستگاه زرند به کشور ترکیه اطلاع داد.

تور ارزان ترکیه: صادرات 1100 تن زغال حرارتی از ایستگاه راه آهن زرند به کشور ترکیه

بهترین تجربه سفر را با تور ارزان ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا تا آنتالیا رویایی و بالون سواری در شهرهای ترکیه تا کلی تفریح دیگر در انتظار شماست، خاطراتی از مردم مهمانواز ترکیه که همیشه در ذهن شما خواهد ماند.

مجید ارجونی امروز 18 آذرماه در آیین اعزام محموله زغال حرارتی صادراتی از ایستگاه راه آهن زرند گفت: این دومین قطار اعزامی به ترکیه در یک ماه اخیر است.

وی بیان کرد: دومین محموله زغال سنگ حرارتی به وزن 550 تن با 10 واگن اعزام شد که نخستین محموله به وزن 550 تن با 10 واگن هفته گذشته و در مجموع 1100 تن اعزام شده است.

مدیرکل راه آهن کرمان اظهار کرد: زرند یکی از منطقه ها استراتژیک و با دارا بودن معادن و کارخانجات متعدد مستعد بارهای داخلی و صادراتی در راه آهن کرمان محسوب می گردد که با ایجاد خطوط فرعی به کارخانجات این شهرستان توانسته ایم چشمه های بارجدید را ایجاد کنیم.

علی صادق زاده، فرماندار شهرستان زرند نیز در این مراسم گفت: مدیرکل راه آهن کرمان یکی از مدیران کوششگر و با انگیزه استان است که با کوشش همکاران خود توانسته در توسعه صنعت ریلی استان اقدامات ارزنده ای داشته باشد.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی راه آهن کرمان، علی صادق زاده اعلام کرد: از آنجایی که اداره کل راه آهن کرمان خطوط ریلی فرعی را برای اتصال به کارخانجات در این شهرستان ایجاد نموده است ما نیز در این شهرستان با همکاری کارخانجات کوشش می کنیم که بتوانیم بار ورودی و خروجی این کارخانجات را به ریل منتقل کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 دی 1400 بروزرسانی: 22 دی 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1253

به "تور ارزان ترکیه: صادرات 1100 تن زغال حرارتی از ایستگاه راه آهن زرند به کشور ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان ترکیه: صادرات 1100 تن زغال حرارتی از ایستگاه راه آهن زرند به کشور ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید