شور زندگی در بالکن خانه های ایتالیایی(

به گزارش رپید دانلود، در ظهر روز شنبه مردم چند شهر قرنطینه ایتالیا از بالکن های خود بیرون آمده و پزشکان و پرستاران خود را به عنوان نیروهای خط مقدم تشویق کردند.

شور زندگی در بالکن خانه های ایتالیایی(

جهت دریافت خدمات حیاط سازی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

ایتالیایی های قرنطینه در روز شنبه از بالکن و پنجره خانه های خود در چند شهر بیرون آمده و برای تقدیر از پزشکان و پرستاران خود آواز خواندند. ایتالیا در حال حاضر و در خارج از سرزمین اصلی چین بدترین شرایط حمله ویروس را تجربه می نماید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دولت ایتالیا از 21 فوریه و زمان ظهور ویروس کرونای جدید در مناطق شمالی این کشور اقدامات کنترلی بی سابقه ای را اعمال و طی آن اجتماعات عمومی و سفرهای غیرضروری را ممنوع نموده است.

مدارس و رستوران ها تعطیل شده اند اما دولت به شرکت ها اجازه داده تا به فعالیت خود ادامه دهند. دولت همچنین به این شرکت ها وعده داده که مشمول بعضی معافیت های مالیاتی و پشتیبانی های دیگر دولتی خواهند شد.

مردم قزنطینه ایتالیا در بعد از ظهر شنبه به بالکن خانه های خود رفتند و برای تشویق پزشکان و پرستاران آواز خواندند- / عکس: رویترز

شیوع کرونا در روزهای اخیر در ایتالیا به شدت افزایش یافت و این کشور با شناسایی بیش از 21 هزار و 157 نفر مبتلا و 1441 نفر جان باخته به بزرگترین مرکز بیماری فراگیر در خارج از سرزمین اصلی چین تبدیل شد. به همین دلیل پذیرش اقدامات کنترلی دولت در ایتالیا شکل گرفت.

در ظهر روز شنبه مردم چند شهر ایتالیا از بالکن های خود بیرون آمده و پزشکان و پرستاران خود را به عنوان نیروهای خط مقدم تشویق کردند. در این بعدازظهر صدای یکی از قطعات موسیقی با نام آزورو از آدریانو چلنتانو یکی از محبوب ترین خوانندگان ایتالیا از بلوک های آپارتمان به گوش می رسید.

مردم در بسیاری از شهرها بنرهای یک روز خوب می آید یا من در خانه می مانم را از بالکن خانه ها اویزان کردند- شهر تورین- شمال غربی ایتالیا/ عکس: رویترز

بعضی از مردم بنرهای دست ساز خود با نقاشی و شعار همه چی روبه راه خواهد شد یا من در خانه می مانم را از بالکن و پنجره های خود در چند شهر آویزان کردند.

بعضی از مقامات شرایط سیستم بهداشتی- درمانی در مناطق شمالی ایتالیا را قابل قبول خواندند. آنها اعلام نموده اند چنین شرایطی از زمان جنگ جهانی دوم در اروپا دیده نشده است.

بنر دست ساز مردم که بین دو واحد مسکونی آویزان شده است/ عکس: رویترز

مقامات در کوشش برای تهیه تجهیزاتی مانند ماسک و دستگاه های اکسیژن و همچنین پرسنل واجد شرایط در بخش هایی مانند مراقبت های ویژه و فشرده هستند.

مردم در حال فیلم برداری و گوش دادن به آواز جمعی برای تشویق پزشکان و پرستاران- شهر تورین- ایتالیا/ عکس: رویترز

در منطقه شمالی لومباردی ایتالیا که بیشترین میزان مرگ و ابتلا در آن به ثبت رسیده است، مقامات قصد دارند مرکز نمایشگاه فیرا میلانو را بیمارستانی برای بیماران تبدیل نمایند. آنها منتظر دستگاه های اکسیژن و کارکنان هستند.

جولیو گالرا یکی مقامات ارشد بهداشت منطقه ای شمال ایتالیا در این باره گفت: شرایط هر روز پیچییده تر می گردد اما سیستم بهداشت با تمام ظزفیت و امکانات در حال رسیدگی به بیماران است.

لوئیجی دی مایو وزیر امور خارجه در این باره گفت: گروهی از متخصصان و مشاوران چینی با تجهیزانت پزشکی، 40 دستگاه اکسیژن و 31 تن مواد لازم به زودی به ایتالیا می آیند.

اقتصاد ایتالیا مانند سیستم بهداشت این کشور به شدت تحت فشار است.

--

بیشتر بخوانید:

کرونا؛ یک چهارم جمعیت ایتالیا قرنطینه شد

کرونا در پایتخت مُد ایتالیا: مغازه ها بسته، رستوران ها متروک و هتل ها خالی اند (+عکس)

افزایش قربانیان کرونا در ایتالیا به 631 نفر/ 10 هزار مورد ابتلا

--

منبع: عصر ایران
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 142

به "شور زندگی در بالکن خانه های ایتالیایی(" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شور زندگی در بالکن خانه های ایتالیایی("

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید