ستاره های داخلی؛ محبوب اروپایی ها مغضوب داخلی ها

به گزارش رپید دانلود، ستاره های فوتبال ایران که بعضی از آن ها عنوان هایی را در آسیا و دنیا یدک می کشند، سال هاست با بی مهری تیم های سابق خود و فدراسیون فوتبال روبرو شده اند.

ستاره های داخلی؛ محبوب اروپایی ها مغضوب داخلی ها

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرنگاران، تولد علی دایی و ورود او به فصل جدیدی از زندگی اش، فرصت خوبی است تا از این بازیکن عظیم ایران و آسیا قدردانی گردد و اکنون که کمتر در گود مسابقات حضور دارد، بیشتر به او پرداخته گردد.

در روزهای گذشته فیفا و AFC و همین طور باشگاه های عظیمی مانند بایرن مونیخ با انتشار پیغام هایی تولد او را تبریک گفتند و از او به واسطه خدماتی که به فوتبال عرضه نموده تشکر کردند. این موضوع هر چند از نظر مادی ارزشی برای فوتبالیستی مانند علی دایی ندارد، اما به لحاظ معنوی نه تنها برای او که سال ها کاپیتان تیم ملی بوده و افتخارات زیادی را در رده ملی و باشگاهی کسب نموده، ارزشمند است بلکه مورد توجه طرفداران فوتبال در ایران و اقصی نقاط دنیا نهاده شد.

علی دایی نمونه ای از اقدامات نهادها و باشگاه های عظیم است که از بازیکنان سابق با چنین روش هایی تشکر می نمایند و هرگز این فوتبالیست ها را بعد از دوران بازیگری فراموش نمی نمایند. همین کار کوچک در ایران غریبه است و نه تنها فدراسیون فوتبال، بلکه تیم های ایرانی کمتر برای فوتبالیست های دهه های اخیر خود دست به چنین کارهایی زده اند.

هر چند در این بین بعضی تیم ها بیش از سایرین در توجه به ستاره ها و فوتبالیست ها سابق خود توجه دارند اما هنوز این موضوع تبدیل به یک اپیدمی نشده و به قولی قهرمان مرده برای باشگاه های ایرانی اهمیت بیشتری دارد.

تیم های فوتبال که همگی عنوان باشگاه و داشتن سازوکار حرفه ای را یدک می کشند، همیشه به ستاره های سابق خود که توانستند افتخاراتی را برای آن ها رقم بزنند، بی توجهی می نمایند تا خارجی ها این وظیفه را به دوش بکشند.

زمان آن رسیده که علاوه بر انجام چنین اقدامات بدیهی در فوتبال ایران، از وجود ستار ه ها و عظیمان فوتبال که اکنون کوله باری ازتجربه هستند استفاده گردد و به این دور باطل و استفاده از مدیران غیرفوتبالی پایان داده گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 234

به "ستاره های داخلی؛ محبوب اروپایی ها مغضوب داخلی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره های داخلی؛ محبوب اروپایی ها مغضوب داخلی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید