دانشجویان خدمات آزمایشگاهی را با تخفیف دریافت می نمایند

به گزارش رپید دانلود به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که با هدف توسعه و افزایش کیفیت خدمات آزمایشگاهی در کشور راه اندازی شده است، کوشش نموده این خدمات را در تمام عرصه های علمی بسط دهد.

دانشجویان خدمات آزمایشگاهی را با تخفیف دریافت می نمایند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی استرالیا 2018 هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

در حال حاضر فعالیت این شبکه بیش تر حوزه های علمی را در بر می گیرد حوزه هایی مانند فنی و مهندسی مانند مکانیک، مواد و متالورژی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن؛ حوزه محیط زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، حوزه های زیست فناوری و پزشکی مانند داروسازی، سلول های بنیادی، مهندسی بافت، حوزه های علوم شناختی و مغز، صنایع دستی، مواد غذایی و غیره.

به همین دلیل شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با توجه به اهمیت توسعه فناوری های فضایی در کشور اقدام به ارائه تخفیف 20 درصدی این خدمات به دانشجویان نموده است.

آزمایشگاه مرکزی پژوهشکده سامانه های حمل ونقل فضایی با هدف حمایت از پروژه های دانشجویی، برای تمامی دانشجویان تمامی دانشگاه های کشور، خدمات خود را با 20 درصد تخفیف ارائه می دهد.

رضا اسدی فرد با اشاره به این موضوع گفت: یکی از اهداف آزمایشگاه مرکزی پژوهشکده سامانه های حمل ونقل فضایی ارائه خدمات به بخش پژوهش در داخل کشور است. از این رو این آزمایشگاه اقدام به ارائه تخفیف 20 درصدی برای تمامی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور نموده است.

وی اضافه نمود: این بخش آزمایشگاهی با مجموعه های مختلف صنعتی و پژوهشی از جمله صنایع هوا و فضا، نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، کشتی سازی، خودرو، صنایع ریلی و طیف وسیعی از تولیدنمایندگان مواد مصرفی جوشکاری، محصولات پلیمری، کامپوزیتی، مواد شیمیایی و شرکت های بازرسی شخص سوم ایرانی و خارجی همانند BV، DNV، GL، LR همکاری نزدیک و مستمر دارد.

بنا به گفته اسدی فرد، دانشجویان می توانند در این طرح از تخفیف 20 درصدی استفاده از خدماتی مانند آزمایشگاه کروماتوگرافی، آزمایشگاه مشخصه یابی ذرات و کنترل کیفی مواد و آزمایشگاه آنالیز حرارتی استفاده نمایند.

به گفته وی، دریافت خدمات آزمایشگاه خواص مکانیکی فلزات و ترکیبات پلیمری، آزمایشگاه آنالیز عنصری و ساختاری، آزمایشگاه آنالیز های غیرمخرب، آزمایشگاه متالوگرافی و آزمایشگاه ارتعاشات و کنترل ابعادی از دیگر خدماتی است که در این طرح تخفیفی مدنظر است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 85

به "دانشجویان خدمات آزمایشگاهی را با تخفیف دریافت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان خدمات آزمایشگاهی را با تخفیف دریافت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید