خرید تازه استقلال جای چه کسی را می گیرد؟

به گزارش رپید دانلود، خبرنگاران: روزبه چشمی جدیدترین خرید استقلال برای فصل پیش روی لیگ برتر است؛ فرهاد مجیدی روز گذشته از خرید روزبه چشمی پیش از ورود بازیکنان خارجی تیمش حرف زد و این مورد همان بعدازظهر محقق شد.

خرید تازه استقلال جای چه کسی را می گیرد؟

به گزارش خبرنگاران، روزبه، کاپیتان سابق همین تیم استقلال است که هوای بازی در لیگ قطر به سرش زد و به باشگاه ام صلال پیوست. البته در قطر او چندان دوام نیاورد و خیلی سریع بازگشت به استقلال را در دستور کار قرار داده است. با توجه به تجربه و سابقه ای که چشمی در استقلال دارد بعید است که او برای نشستن روی نیمکت خریدای شده باشد، پس سوال اصلی این است که روزبه جای کدام بازیکن در ترکیب اصلی استقلال قرار می گیرد؟

روزبه چشمی بازیکنی است که توانایی بازی کردن در 2 پست مدافع میانی و هافبک دفاعی را دارد؛ استقلال اتفاقا در هر دو پست، پیش از ورود روزبه چشمی بازیکن نو خریده است: عارف آقاسی برای دفاع میانی و زبیر نیک نفس برای هافبک دفاعی. از آنجا که داریوش یزدانی و محمد حسین مرادمند دو مدافع اصلی استقلال محسوب می شوند، پس اگر فرهاد مجیدی همچنان اصرار به استفاده از سیستم 3 دفاعه داشته باشد، قاعدتا گزینه ای که به نیمکت نزدیک می گردد عارف آقاسی است. در سوی دیگر، اگر روزبه به جای مسعود ریگی، هافبک فصل گذشته استقلال خریداری شده، این بدان معنی است که زبیر نیک نفس، خرید نو استقلال، نتوانسته انتظارات فرهاد مجیدی برای بازی در این پست را برآورده کند. زبیر یا عارف؟ چه کسی نیمکت نشین روزبه چشمی می گردد؟

منبع: فرارو
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1172

به "خرید تازه استقلال جای چه کسی را می گیرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید تازه استقلال جای چه کسی را می گیرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید