جزییات مرگ عجیب فرزند نسرین مقانلو؛ تحقیقات بازپرس جنایی شروع شد ، 10 روز قبل از آمریکا به ایران آمده بود

به گزارش رپید دانلود، همزمان با مرگ پسر نسرین مقانلو بازیگر معروف سینما، تحقیقات برای مشخص دلیل اصلی این حادثه از سوی بازپرس جنایی تهران شروع شد.

جزییات مرگ عجیب فرزند نسرین مقانلو؛ تحقیقات بازپرس جنایی شروع شد ، 10 روز قبل از آمریکا به ایران آمده بود

به گزارش خبرنگاران، ساعت 5 بعد از ظهر پنجشنبه 7 مهر، مأموران کلانتری 137 نصر در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ مشکوک پسر جوانی در خانه اش خبر دادند.

در پی این خبر بازپرس جنایی و تیم آنالیز صحنه جرم راهی محل شده و با جسد پسری 26 ساله در اتاق خواب روبرو شدند. در آنالیز های اولیه تعیین شد این پسر جوان که ارشیا نام داشت فرزند بزرگ نسرین مقانلو، بازیگر معروف صداوسیما است که 10 روز قبل از امریکا برای تماشا مادرش به ایران آمده بود.

نخستین آنالیز ها نشان می داد وی از مدتی قبل در امریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است. اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

آنالیز های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را دلیل مرگ پسر 26 ساله اعلام کردند.

با این حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای سم شناسی، آنالیز نمونه ها از سوی متخصصان تشخیص هویت، تحقیق از خانواده ارشیا، آنالیز سوابق بیماری و پرونده بالینی او را صادر کرد.

خانم بازیگر در این باره به تیم تحقیق گفت: پسرم برای تحصیل به امریکا رفته بود اما 10 روز قبل برای تماشا من به ایران آمد. پسرم چند سال قبل در حادثه ای از ناحیه سر دچار مصدومیت شده و جراحی مغزی نموده بود. بعد از آن دارو مصرف می کرد و تحت درمان بود. حتی در امریکا نیز به درمانش ادامه داد. روز حادثه پس از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف و کمی استراحت کند. اما دقایقی بعد ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم اما پسرم فوت کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 مهر 1401 بروزرسانی: 9 مهر 1401 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1477

به "جزییات مرگ عجیب فرزند نسرین مقانلو؛ تحقیقات بازپرس جنایی شروع شد ، 10 روز قبل از آمریکا به ایران آمده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات مرگ عجیب فرزند نسرین مقانلو؛ تحقیقات بازپرس جنایی شروع شد ، 10 روز قبل از آمریکا به ایران آمده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید