تیم ملی والیبال ایران به مسابقات قهرمانی دنیا صعود کرد، قزاقستان هم حریف بلندقامتان ایرانی نشد

به گزارش رپید دانلود، تیم ملی والیبال ایران با فزونی مقابل تیم ملی والیبال قزاقستان به مسابقات قهرمانی دنیا که به میزبانی ایتالیا و بلغارستان برگزار می شود٬ صعود کرد .

تیم ملی والیبال ایران به مسابقات قهرمانی دنیا صعود کرد، قزاقستان هم حریف بلندقامتان ایرانی نشد

به گزارش رپید دانلود از اردبیل، از سری مسابقات والیبال انتخابی قهرمانی دنیا، ملاقات تیم ملی والیبال کشورمان در مقابل تیم قزاقستان از ساعت 18 امروز (یکشنبه) در استادیوم رضازاده اردبیل شروع شد که در این ملاقات مهم و حساس بلندقامتان تیم ملی ایران به خوبی درخشیدند.

در این بازی تیم ملی والیبال ایران توانست با نتیجه 3 بر صفر بر حریف قزاقستانی پیروز شده و جواز حضور به مسابقات قهرمانی دنیا را که به میزبانی ایتالیا و بلغارستان برگزار می شود٬به نام خود ثبت کند.

تیم ملی والیبال ایران در ست نخست این بازی با نتیجه 25 بر 18 قزاقستان را شکست داد و در ست دوم نیز تیم ملی کشورمان با نتیجه 25 بر 17 توانست حریف قزاقی را مغلوب کند و در ست سوم این بازی نیز بلندقامتان ایرانی با نتیجه 25 بر 16 بازی را به نفع خود رقم زده و پیروز میدان شدند.

بازی والیبال تیم های ایران و قزاقستان در حالی دنبال می شد که ظرفیت استادیوم 6 هزار نفری رضازاده اردبیل پر شده بود و تماشاگران اردبیلی یک صدا تیم ایران را تشویق می کردند.

حضور بانوان نیز در استادیوم برای تشویق تیم ملی کشورمان بسیار چشمگیر بود که این امر با پیگیری رسانه ها و با تصمیم شورای تامین محقق شد و بانوان اردبیلی توانستند در سالن مسابقه حاضر شوند.

این سومین بازی تیم ملی والیبال ایران در مقابل حریفان خود بود که در هر سه بازی با برد دلچسب پیروز میدان شد به طوری که توانست در بازی نخست مقابل کره جنوبی، در بازی دوم مقابل چین و در سومین بازی مقابل قزاقستان به پیروزی شیرین سه بر صفر دست یابد و به بازی های دنیای والیبال صعود کند.

در نخستین بازی امروز نیز تیم ملی والیبال چین با فزونی مقابل کره جنوبی توانست جواز حضور در مسابقات دنیای والیبال را کسب کند.

منبع: تسنیم
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 160

به "تیم ملی والیبال ایران به مسابقات قهرمانی دنیا صعود کرد، قزاقستان هم حریف بلندقامتان ایرانی نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی والیبال ایران به مسابقات قهرمانی دنیا صعود کرد، قزاقستان هم حریف بلندقامتان ایرانی نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید