برترین شهرها برای سفر با دوچرخه سواری

به گزارش رپید دانلود، زمانیکه به یک شهر وارد می شوید اولین جریانی که به آن توجه می کنید سیستم حمل و نقل در محل است .شما به طور حتم برای بازدید از مجذوب کنندهیت های شهر احتیاج به یک سیستم حمل و نقل آسان خواهید داشت. این جریان در شهرهای شلوغ و پر ترافیک با تکیه بر وسائل نقلیه عمومی امکان پذیر خواهد بود. این در حالی است که در شهرهای خلوت تر این امکان در اختیار شما قرار گرفته است که با وسائل شخصی و بسیار کم هزینه تر به گوشه و کنار شهر سرک بکشید و از تورمسافرتی خود حد بیشتر استفاده را ببرید. یکی از مجذوب کننده ترین وسائلی که می توانید با استفاده از آن به صورت فوق العاده در شهر های نسبتا کوچک رفت و آمد کنید، دوچرخه است. در ادامه به بهترین شهرها برای سفر با دوچرخه اشاره خواهیم کرد. مقاله بهترین شهرها برای سفر با دوچرخه هر چه بیشتر شما را با معروف ترین شهرها برای سفر با دوچرخه آشنا می نماید.

برترین شهرها برای سفر با دوچرخه سواری

1) کپنهاگ، دانمارک

اولین جریانی که پس از ورود به این شهر به نظرتان می رسد حجم بالایی از دوچرخه سوارانی است که خیابان ها را بدون هیچ عجله طی می کنند. استفاده از دوچرخه برای رسیدن به محل کار از متداول ترین سیستم های حمل و نقل در کپنهاگ است. در سراسر خیابان های شهر مسیرهایی مخصوص دوچرخه سواران طراحی شده که مقدار امنیت این افراد را از تصادف با خودروها و دیگر اتفاقات تضمین کند. بهره گیری از دوچرخه به جای خودروهای دیزلی موجب شده که ترافیک دراین شهر زیبای اروپایی در سبک ترین حالت خود باشد.و سفر در قالب تورهای یک روزه برای بازدید از جذابیت های شهر را برای گردشگران تورهای مسافرتی ساده تر سازند. این شهر از برترین شهرها برای سفر با دوچرخه می باشد.

2) آمستردام، هلند

این شهر هم از نظر سیستم حمل و نقل شبیه به کپنهاگ است. با جمع قابل توجهی از دوچرخه ها در خیابان موجب تعجب گردشگران تورهای مسافرتی شده است. ساختار کلی خیابان به گونه ای طراحی شده که به دوچرخه سواران آماتور و غیر حرفه ای برای استفاده راحت از دوچرخه یاری کند. خیابان های مسطح و صاف و مسیرهای مخصوص دوچرخه رانی دلیلی برای استفاده از خودروهای شخصی در سطح شهر را باقی نگذاشته است. اگر به آمستردام را به عنوان مقصد خود انتخاب نموده اید می توانید با یکی از تورهای یک روزه دوچرخه سواری که در سطح شهر به چشم می خورند، همراه شوید و تور یک روزه مفرح و شادی را در بین برترین شهرها برای سفر با دوچرخه در سطح شهر مشاهده کنید.

3) ریو دو ژانیرو، برزیل

شهر ریو دو ژانیرو نخستین بار ساخت مسیرهای دوچرخه سواری را در سطح خیابان از سال 1990 شروع کرد. از آن تاریخ بخش عظیمی از شهروندان ریو از دوچرخه برای عبور و مرور خود استفاده می کنند. جالب اینجاست که می توانید به راحتی در بعضی ایستگاه هایی که در سطح شهر در نظر گرفته شده دوچرخه مورد نظر خود را کرایه کنید. گردشگران و بعلاوه شهروندان ریو می توانند به راحتی با پرداخت هزینه ای اندک از این دوچرخه ها برای بازدید از شهر بازدید کنند.

4) آنتورپ، بلژیک

به نسبت شهرهای دیگر بلژیک این شهر برترین در رابطه با دوچرخه سواری است. استفاده از دوچرخه در این شهر برای تمامی سنین مرسوم است. در این شهر کوچک اروپایی هم می توانید از ایستگاه های مخصوص دوچرخه کرایه کنید و تور یک روزه عالی و سراسر هیجانی را پشت سر بگذارید. از منطقه ها شهر بازدید کنید به خرید بپردازید و یا با دوچرخه به یکی از رستوران های فوق العاده شهر برسید. برپایی تورهای یک روزه دوچرخه سواری بی نظیر از دیگر تمهیداتی است که دست اندرکاران شهر برای جذب بیشتر گردشگر وگردشگران تورهای مسافرتی به آن متوسل شده اند. این شهر کوچک اروپایی با خیابان های خلوت، آب و هوای عالی و دوچرخه های ریز و درشت در سراسر شهر دیده می شوند مقصدی فوق العاده برای گردشگران تورهای مسافرتی است.

منبع: همگردی
انتشار: 17 دی 1401 بروزرسانی: 17 دی 1401 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1520

به "برترین شهرها برای سفر با دوچرخه سواری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین شهرها برای سفر با دوچرخه سواری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید