نماینده ایران برای اسکار 2023 انتخاب شد ، محسن تنابنده به اسکار می رود

به گزارش رپید دانلود، کمیته معرفی نماینده سینمای ایران به مراسم اسکار از بین پنج نامزد نهایی، فیلم جنگ جهانی سوم را به عنوان نماینده سینمای ایران برای معرفی به اسکار 2023 انتخاب کرد.

نماینده ایران برای اسکار 2023 انتخاب شد ، محسن تنابنده به اسکار می رود

به گزارش خبرنگاران، پرویز شیخ طادی سخنگو و عضو کمیته معرفی فیلم ایرانی به اسکار 2023 با اعلام انتخاب جنگ جهانی سوم به عنوان نماینده ایران، گفت: کمیته انتخاب در پی جلسات متعدد و آنالیز 57 فیلم حائز شرایط در مرحله اول، 17 فیلم را برای بازبینی انتخاب و پس از آنالیز های مجدد پنج فیلم را به عنوان نامزد نهایی معرفی کرد.

به گفته شیخ طادی، موقعیت مهدی ساخته هادی حجازی، پسر دلفینی ساخته محمد خیراندیش، بدون قرار قبلی ساخته بهروز شعیبی، تفریق ساخته مانی حقیقی و جنگ جهانی سوم به کارگردانی هومن سیدی، پنج فیلم نهایی هستند که در لیست نامزدهای معرفی به آموزشگاه اسکار 2023 قرار گرفتند.

  • مردم ایران جنگ جهانی سوم را می بینند؟
  • تصاویر همه گریم های متفاوت محسن تنابنده | از سکینه خانم تا آدولف هیتلر | بازیگری که قرار بود در یک سریال 10 شخصیت متفاوت را بازی کند
  • ببینید | تنابنده جایزه ونیز را برد؛ این سکانس نقی معمولی پربازدید شد!

سخنگو و عضو کمیته معرفی فیلم ایرانی به اسکار2023 تاکید نمود: اعضای کمیته انتخاب، ضمن احترام و ارج نهادن به آثار راه یافته، پس از آنالیز شرایط و استانداردهای لازم برای معرفی فیلم به اسکار، به اتفاق آراء فیلم جنگ جهانی سوم را به عنوان نماینده نهایی سینمای ایران برای آموزشگاه اسکار 2023 انتخاب کردند.

متن بیانیه کمیته انتخاب نماینده ایران به اسکار 2023 به توضیح ذیل است:

به نام خدا

ضمن عرض سلام و احترام به اعضای خانواده سینمای ایران به عنوان اعضای کمیته انتخاب نماینده سینمای ایران برای اسکار 2023 گزارشی از فعالیت این کمیته را به عرض می رسانیم:

کمیته انتخاب در پی جلسات متعدد و آنالیز 57 فیلم حائز شرایط در مرحله اول، 17 فیلم را جهت بازبینی انتخاب و پس از آنالیز های مجدد پنج فیلم را به عنوان نامزد نهایی به توضیح ذیل برگزید:

موقعیت مهدی، پسر دلفینی، بدون قرار قبلی، تفریق و جنگ جهانی سوم.

اعضای کمیته انتخاب ضمن احترام و ارج نهادن به آثار راه یافته، به اتفاق آراء فیلم جنگ جهانی سوم را به عنوان نماینده سینمای ایران برای آموزشگاه اسکار 2023 انتخاب کرد.

با آرزوی موفقیت های روز افزون هنرمندان کشور عزیزمان ایران.

مریلا زارعی، محمد داوودی، رسول صدرعاملی، مهدی سجاده چی، سیدمحمد حسینی، حامد شکیبانیا، محمدحسین حقیقی و پرویز شیخ طادی

در حالی بنیاد سینمایی فارابی خبر معرفی فیلم جنگ جهانی سوم را به آموزشگاه اسکار اعلام نموده است که هنوز جزییات نمایش آن در ایران اعلام نشده است، یکی از شرط های معرفی فیلم به اسکار نمایش در داخل کشور است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 شهریور 1401 بروزرسانی: 30 شهریور 1401 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1472

به "نماینده ایران برای اسکار 2023 انتخاب شد ، محسن تنابنده به اسکار می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده ایران برای اسکار 2023 انتخاب شد ، محسن تنابنده به اسکار می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید