ممنوعیت تردد به شهرهای قرمز و نارنجی تا اعتراض به جریمه های اشتباهی ، جاده ها آرام است

به گزارش رپید دانلود، جانشین پلیس راهور ناجا گفت: ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 22 تا 3 صبح به قوت خود باقی است و فقط در شب های قدر اجرا نمی گردد.

ممنوعیت تردد به شهرهای قرمز و نارنجی تا اعتراض به جریمه های اشتباهی ، جاده ها آرام است

به گزارش خبرنگاران، سردار سید تیمور حسینی، جانشین پلیس راهور ناجا در تبادل نظر با فارس در مورد آخرین شرایط ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: در حال حاضر تردد عادی و روان در تمام محورهای مواصلاتی در جریان بوده و هیچ مسأله خاصی گزارش نشده است.

جانشین پلیس راهور ناجا با بیان این مطلب که ممنوعیت خروج خودروهای پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی و ورود خودروهای غیر بومی به شهرهای قرمز و نارنجی کماکان برقرار است، توضیح داد: ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 22 تا 3 صبح به قوت خود باقی است و فقط در سه شب قدر ممنوعیت تردد شبانه کنسل شده است.

سردار حسینی در مورد گلایه بعضی از شهروندان درباره جریمه های اشتباهی گفت: پلیس راهور همه کوشش خود را می نماید که فردی به ناحق و ناروا جریمه نشود اما اگر برای فردی پیامکی مبنی بر جریمه آمد که در آن محل و زمان حضور نداشته باشد می تواند به واحدهای رسیدگی کننده در مناطق پلیس راهور و یا سایر ادارات پلیس راهور استان ها مراجعه کند.

جانشین پلیس راهور ناجا در پاسخ به این سوال که آیا به جریمه های ثبت شده توسط دوربین ها هم می توان اعتراض کرد یا نه؛ گفت: هر نوع جریمه ای که اشتباه ثبت شده باشد حتی اگر دوربینی باشد بعد از آنالیز توسط کارشناسان پلیس راهور، پاک خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1002

به "ممنوعیت تردد به شهرهای قرمز و نارنجی تا اعتراض به جریمه های اشتباهی ، جاده ها آرام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت تردد به شهرهای قرمز و نارنجی تا اعتراض به جریمه های اشتباهی ، جاده ها آرام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید