ضرورت کاهش سفرهای غیرضروری برای قطع زنجیره انتقال کرونا

به گزارش رپید دانلود، تهران (پانا) - رئیس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا بر ضرورت کاهش سفرهای غیر ضروری به عنوان یک اصل و رویکرد برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا تأکید کرد.

ضرورت کاهش سفرهای غیرضروری برای قطع زنجیره انتقال کرونا

از سفر با تور پاتایا لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، حسین ذوالفقاری در سی و نهمین نشست کمیته امنیتی، انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا با اشاره به اینکه باید کاری کنیم که شهروندان رغبت چندانی به انجام سفرهای غیر ضروری نداشته باشند، گفت: سفرهای غیر ضروری و ترددهای بالا یکی از عوامل اصلی شیوع ویروس کروناست.

رئیس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی ستاد ملی مدیریت کرونا با تاکید بر اینکه در این خصوص نیازمند تقویت تبلیغات، اطلاع رسانی و توجیه بیشتر مردم هستیم، گفت: محدودیت ها و ممنوعیت ها با هدف حفظ سلامت عمومی جامعه اعمال می گردد.

وی اضافه نمود: امروز مردم کشورمان به جد نگران بیماری کووید 19 هستند و برای همین پذیرش نسبی هم در جامعه نسبت به محدودیت ها و ممنوعیت ها ایجاد شده است.

ذوالفقاری تاکیدکرد: باید کاهش سفرهای غیر ضروری به عنوان یک اصل و رویکرد در میان مردم جا بیفتد تا از این طریق زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع گردد.

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشوردر بخش دیگری از صحبت هایش گفت: کرونا دیگر موضوع صرف بهداشتی و درمانی نیست و آثار و پیامدهایش را در حوزه های مختلف شاهد هستیم.

ذوالفقاری توضیح داد: برای همین باید نقشه راه روشن و برنامه ای جامع برای مهار این بیماری داشته باشیم و امروز اگر صحبت از لزوم کاستن سفرهای غیر ضروری با مکانیسم های خاص خودش مطرح است، تنها با هدف کنترل این بیماری است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 598

به "ضرورت کاهش سفرهای غیرضروری برای قطع زنجیره انتقال کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت کاهش سفرهای غیرضروری برای قطع زنجیره انتقال کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید