شمال سوریه، دفع حملات النصره در حلب، 40 تروریست در ادلب کشته شدند

به گزارش رپید دانلود، ارتش سوریه شامگاه گذشته در غرب حلب، جنوب و جنوب شرق استان حلب با تروریست های جبهه النصره درگیر شد و بیش از 40 تروریست را از پای درآورد.

شمال سوریه، دفع حملات النصره در حلب، 40 تروریست در ادلب کشته شدند

به گزارش گروه بین الملل رپید دانلود، همزمان با حملات راکتی عناصر تروریستی جبهه النصره به محله های شهر حلب، ارتش سوریه، حملات مقدماتی خود به استان ادلب را مجددا شروع نموده است.

خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داد که گروههای تروریستی شامگاه دوشنبه (روز گذشته) محله های حلب الجدیده، السریان و الخالدیه را هدف حملات راکتی قرار دادند.

خبرنگار اسپوتنیک از حلب اطلاع داد که تروریست ها همچنین شهرک الزهراء در شمال حلب را هدف حملات خمپاره ای قرار دادند که در پی آن، سه غیر نظامی به شدت زخمی شدند.

یک منبع میدانی هم گفت که توپخانه ارتش سوریه، محل حملات تروریست ها را بمباران کرد و شدت این بمباران در مناطق اللیرمون، حریتان و الراشدین بیشتر بوده است.

همزمان با این حملات توپخانه ای، ارتش سوریه نیز در محور الراشدین واقع در غرب شهر حلب با تروریستها درگیر شد.

این منبع تأکید کرد که تروریستها قصد داشتند از محور الراشدین به مواضع ارتش سوریه نفوذ نمایند که پیروز به انجام عملیات خود نشدند.

گسترده ترین حملات ارتش سوریه به تروریست ها در ادلب

در همین ارتباط، جنگنده های سوریه و روس به صورت مشترک، مواضع تروریستها در جنوب و جنوب شرق استان ادلب را هدف حملات خود قرار دادند.

خبرنگار اسپوتنیک از ریف ادلب اطلاع داد که در این حملات، مواضع النصره، حراس الدین و انصار التوحید در محورهای بنش، سرمین، الدیر الشرقی و اطراف معرة النعمان هدف نهاده شد.

یک منبع میدانی تأکید کرد که عملیات مقدماتی کنونی، گسترده ترین عملیات ارتش سوریه طی ماههای اخیر به مواضع افراد مسلح در ریف جنوبی و جنوب شرقی ادلب است.

وی خاطر نشان کرد که این حملات باعث تخریب چند مقر تروریستها از جمله مراکز آموزشی و اتاق عملیات آنان شد.

این منبع با بیان اینکه در جریان این حملات، بیش از 40 تروریست کشته شدند، تأکید کرد، ارتش سوریه اخیرا تجهیزات نظامی خود را در جنوب و جنوب شرق ادلب تکمیل کرد تا مانع از هر گونه عملیات غیر منتظره تروریستها گردد.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 11

به "شمال سوریه، دفع حملات النصره در حلب، 40 تروریست در ادلب کشته شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمال سوریه، دفع حملات النصره در حلب، 40 تروریست در ادلب کشته شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید