سونیک فرانتیرز با شخصیت های قابل بازی نو و مراحل داستانی تازه آپدیت خواهد شد

به گزارش رپید دانلود، بازی سونیک فرانتیرز (Sonic Frontiers) چندی پیش عرضه شد. این بازی توانست عملکرد بهتر از حد انتظاری داشته باشد. سونیک فرانتیرز به دنیا نشان داد که یک بازی دنیا باز یا به قول خود شرکت سازنده منطقه باز، از سری سونیک می تواند موفقیت خوبی کسب کند. حال سگا اعلام نموده که برنامه زیادی برای این بازی در سال 2023 دارد.

سونیک فرانتیرز با شخصیت های قابل بازی نو و مراحل داستانی تازه آپدیت خواهد شد

در سال 2023 ما شاهد کرکترهای نو، حالت عکس (Photo Mode)، چالش ها و موارد بیشتر برای سونیک فرانتیرز هستیم. در اصل شرکت سازنده یک نقشه راهبردی از عرضه محتوای الحاقی (DLC) برای بازی فرانتیرز منتشر کرد. به طور کلی 3 به روزرسانی بزرگ در سال 2023 برای بازی نو سونیک در نظر گرفته شده است. این به روزرسانی برای دارندگان فرانتیرز رایگان خواهد بود. البته امکان دارد که نام یا محتوای این موارد اضافه شده در آینده کمی تغییر کند.

به روزرسانی اول شامل یک جوک باکس (Juke Box) خواهد بود. این قسمت به شما اجازه خواهد داد تا آهنگ های بازی را به راحتی گوش کنید. همینطور اینکه حالت عکس هم به بازی اضافه خواهد شد. پس شما می توانید از سونیک در حالت های مختلف عکس بگیرید. در کنار این موارد چالش ها نیز وجود دارند. هر چالش پاداش مخصوص خود را داشته و حتی امکان دارد به شما سوپر سونیک طلایی (Golden Super Sonic) را بدهد.

به روزرسانی دوم تولد سونیک است! به همین علت یک چالش منطقه باز نو به همراه کوکو (Koco) به بازی اضافه خواهد شد. قطعاً این به روزرسانی محتوای جالبی برای تولد سونیک خواهد داشت. به روزرسانی سوم محتوای اصلی را در خود دارد. در این به روزرسانی یک کرکتر نو به همراه خط داستانی مخصوص خود به بازی اضافه خواهد شد. در آخرین تریلر این بازی کرکترهای این بازی مثل ناکلز (Knickles) و ایمی (Amy) نشان داده شده اند. البته برای اطلاعات بیشتر بیاد کمی صبر کنیم.

به طور کلی کرکترهای مختلف دنیای سونیک قابلیت های خاص خود را دارند. حال اینکه چگونه سگا می تواند این کرکترها را وارد فرانتیرز کند، می تواند جالب باشد. البته باید صبر کرد و دید که این شرکت در ادامه راه چگونه عمل خواهد نمود. سونی فرانتیرز به نسبت یک بازی تازه است. به همین علت هنوز راه زیادی در پیش دارد. از طرفی شرکت سازنده می تواند بعضی از این ایده ها را برای عنوان بعدی این مجموعه ذخیره کند.

منبع: Destructoid.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 16 آذر 1401 بروزرسانی: 16 آذر 1401 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 1504

به "سونیک فرانتیرز با شخصیت های قابل بازی نو و مراحل داستانی تازه آپدیت خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سونیک فرانتیرز با شخصیت های قابل بازی نو و مراحل داستانی تازه آپدیت خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید