خبرنگاران سازگاری با محیط زیست اولویت پکن در المپیک زمستانی2022

به گزارش رپید دانلود، تهران- خبرنگاران- رییس بخش پایداری کمیته برگزاری بازی های زمستانی 2022 پکن اظهار داشت که موضوع ساگازی با محیط زیست Environmental Friendliness در اولویت برنامه های این رویداد واقع شده است.

خبرنگاران سازگاری با محیط زیست اولویت پکن در المپیک زمستانی2022

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران لیو ژیپینگ از فرایند احداث اماکن بازی ها و نحوه مدیریت بر عملکرد ابراز خرسندی کرد و موضوع سازگاری با محیط زیست را در راس اقدامات میزبانان چینی این رویداد عنوان نمود.

وی تاکید نمود: چشم انداز ما دستیابی به پایداری برای آینده است. به عنوان بخشی از ابتکار سبز ما، پکن میزبان بازی های 2022 اولویت اصلی خود را حفظ محیط زیست، صرفه جویی در منابع و سازگاری با محیط زیست قرار داده است.

طرح پایداری پکن 2022 به طور رسمی در اردیبهشت ماه سال جاری شروع شد و نمایانگر مأموریت سبز، باز، فراگیر و پاک است.

رویدادهای آزمایشی پکن 2022 در رشته های اسکی سرعت، پاتیناژ، پرش اسکی، نوردیک ترکیبی و اسکی آلپاین برگزار خواهد شد اما بحران کووید-19 این رقابت های حیاتی را در معرض خطری جدی قرار داده است.

کمیته هماهنگی پکن 2022 پیش از این اعلام نموده بود که تعویق المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو به سال 2021 موانعی را برای برگزاری المپیک زمستانی ایجاد می نماید.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: rapidownload.ir شناسه مطلب: 724

به "خبرنگاران سازگاری با محیط زیست اولویت پکن در المپیک زمستانی2022" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سازگاری با محیط زیست اولویت پکن در المپیک زمستانی2022"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید